2 Ton Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç

Stok Kodu: ECO-T2
Fiyatlandırma için arayınız
Fiyat İste
Genel Teknik BilgilerKaldırma Motoru Teknik BilgilerYürüyüş Motoru Teknik Bilgiler
ModelKapasite
(Ton)
Kaldırma
Yüksekliği
Kaldırma Hızı
(m/dk)
Ağırlık
(kg)
Güç
(kw)
Motor Hızı
(r/min)
Faz
Sayısı
Voltaj
(V)
Frekans
(Hz/s)
Güç
(kw)
Yürüme Hızı
(mt/dk)
Voltaj
(V)
ECO-T226 mt5.5801.59003380500.3515380

1 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinç Nedir?

Hamale 2 Ton Elektrikli Monoray 4 Hareketli Halatlı Tavan Vinçler, yerli ve milli imkanlarla ekonomik ürün temelinde imal edilmektedir.Yoğun olmayan çalışma ortamlarında Nadiren yük kapasitesine yaklaşan ağırlıklarda kullanıma uygundur.

Bu segment vinçlerin kullanım alanı farklı yükler ve koşullar altında emniyetli bir şekilde çalışma ve kolay montaj avantajı sağlar. Taşınacak yüklerin yapısal özellikleri kaldırma yükseklikleri ve ağırlıklarına göre çok çeşitli taşıma kapasitelerine, çalışma hızlarına ve yalıtım özelliklerine sahiptirler

Kapasite Nasıl Seçilmelidir:

İkinci olarak bizim ne kar bir kuvvet ihtiyacımız olacağını hesaplamamız gerekmektedir.Hedef yükün toplam ağırlığını yükü yukarı yönlü hareket ettirmek için gerekli olan kuvvet olarak düşünmeliyiz.Halatlı vinçlerde halat donamı yaparak vincin kaldırma gücünü 2 katına ,4 katına ,6 katına çıkarmak mümkündür.En doğru hesaplamayı yaptıktan sonra bulduğumuz sonuca minimum %25 ilave emniyet kat sayısı ilave ederiz.Bu sayede maksimum seviyelerde ve zamanla risk oluşumu da azaltmış oluruz.

Güvenlik 

Ürünlerimiz,kullanıldığı yer ve şartlara göre ilave güvenlik tertibatı ile sabit donanıma ilave edilebilecek bazı ek sistemlere uygundur.Standart güvenlik donanımında (emergency stop) acil durdurma butonu,elektirikli motor freni ile sunulmaktadır.

Opsiyonel ilave edilebilecek ürünler ; Farkındalık sireni ve çakarlı ışık,hareket kesici swich sistemi,yumuşak kalkış yumuşak duruş,hızlı yavaş hız ayarı,aşırı yükleme olduğunda yük kesici devre,uzaktan kumanda ile kontrol ve koruyucu kabin dir.

Nitelik AdıNitelik değeri
Kapasite (Tonaj)2
Çalışma SınıfıOrta Hizmet
Enerji VoltajıTrifaze 380 Volt