Elektrik Yürüyüşlü Vinçler

1 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
1 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç(Çift Hızlı)
10 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
2 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
2 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
2 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç çift hızlı
2 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç(Çift Hızlı)
3 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
3 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç(Çift Hızlı)
5Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
5 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç(Çift Hızlı)
500 Kg Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
500 Kg Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
7.5 Ton Elektirikli Yürüyüşlü Zincirli Vinç
1000 Kg Kıvılcım Korumalı Yürüyüşlü Zincirli Vinç resmi

Monoray Yürüyüş Arabalı Vinçler:

Vinç ile Yürüyüş yolu arasında tekerlekten tahrikle hareket eden yürüyüş arabası mevcuttur.Tek ray üzerinde doğrusal sağa ve sola dikey yukarı ve aşağı yönde hareket eder.

Bu makinaların kanca,şanzıman ve dişli parçaları,yüksek emniyet standartları ile üretilmiştir.Çok kullanışlı sessiz ve uzun ömürlü olmaları sebebi ile tercih edilirler.

CE ve ISO9001:2008 standartlarını  karşılayan yüksek kaliteli, endüstriyel, güvenilir ve uygun fiyatlı elektrikli vinçler sunuyoruz . Ayrıca  ½ ton ve 20 tona kadar değişen ağır hizmet ve hafif hizmet ürünleri sunuyoruz. 

Sınıf belirlenmesi:

Öncelikli yapmamız gereken en önemli parametredir.Ağar hizmet sürekli tam kapasiteli yükte çok yoğun zamanlı işler için seçilmelidir.Bazen de tek sefer dahi olsa hedefteki yükün maliyet risk analizi yapıldığı durumlarda ağar hizmet tercih edilebilir.

Hafif hizmet nadiren tam kapasiteli yükte ve yoğun olmayan zamanlı işler için seçilir.Bu sınıf ürünlerimiz genellikle düşük bütçeli işlerde tercih edilir.

Kapasite Nasıl Seçilmelidir:

İkinci olarak bizim ne kar bir kuvvet ihtiyacımız olacağını hesaplamamız gerekmektedir.Çoğunlukla yapılan yaygın hataların başında yükün toplam ağırlığını yükü hareket ettirmek için gerekli olan kuvvet olarak düşünürüz.Oysaki bunu etkiliyen birçok parametre vardır.Örneğin X brim kütleyi hareket ettirmek içint eğimde farklı,tekerlekli vagonda farklı kuvvetlere ihtiyaç duyarız.En doğru hesaplamayı yaptıktan sonra bulduğumuz sonuca minimum %25 ilave emniyet kat sayısı ilave ederiz.Bu sayede optimum seviyelerde zamanla risk oluşumunun da önüne geçmiş oluruz.

Güvenlik 

Ürünlerimiz,kullanıldığı yer ve şartlara göre ilave güvenlik tertibatı ile sabit donanıma ilave edilebilecek bazı ek sistemlere uygundur.Standart güvenlik donanımında (emergency stop) acil durdurma butonu,elektirikli motor freni ile sunulmaktadır.

Opsiyonel ilave edilebilecek ürünler ; Farkındalık sireni ve çakarlı ışık,hareket kesici swich sistemi,yumuşak kalkış yumuşak duruş,hızlı yavaş hız ayarı,aşırı yükleme olduğunda yük kesici devre,uzaktan kumanda ile kontrol ve koruyucu kabin dir.